Vymyslite vlastné netradičné oznámenia na vašu svadbu

Idete urobiť významný krok vo vašom živote. Už ste si rezervovali termín vašej svadby a vyberáte všetky dôležité súčasti tohto významného dňa. Či už je to výber tých najkrajších svadobných šiat, topánok, obleku pre budúceho manžela a rôznych doplnkov. Ak chcete, aby vaša svadba bola originálna, určite k tomu patria aj netradičné svadobné oznámenia pre vašich hostí. Prvý dojem je vždy veľmi dôležitý. Každý človek má rád niečo iné.

Svatebni-oznameni-G2113-1

Ak chcete na svojich hostí urobiť najlepší dojem, často nechávate prípravu samotného pozvania až na poslednú chvíľu a nevenujete mu veľkú pozornosť. Ako očaríte svojich hostí? Pri menších svadbách môžete svoje svadobné oznámenia vylepšiť kaligrafiou. Nahradíte ňou tlačené písmo kaligrafickým. Kaligrafia je umenie krasopisu, vďaka ktorým budú vaše svadobné oznámenia jedinečné a každá bude pripravená ručne, čo ocenia vaši hostia. Môžete kaligrafické písmo spojiť s predtlačeným vzorom a ušetríte si prácu a dojem bude vynikajúci. V dnešnej dobe skoro všetci uprednostňujú emaily. Emaily úplne nahradili listy. Takisto to je aj s látkovými vreckovkami. Látkové vreckovky sa nielen dajú použiť na svadobné oznámenia, ale hosť ich určite ocení pri jemných slzách pri samotnej svadbe. Väčšina oznámení je tlačených. Stavte na netradičnosť. Nechajte oznámenie vyrezať laserom.

Longwood_NewportBeach_Beach_03-746x496

Hostia tak pri otvorení obálky s takýmto pozvaním budú skutočne očarení. Svadobné oznámenia nemusia mať iba klasický tvar, akou je štvorec či obdĺžnik. Osviežte ich netradičným tvarom. Môžete využiť štýlový šesťuholník alebo trojuholník? Naladí to hostí na skvelú zábavu štýlovými oznámeniami. Vymyslite niečo originálne. Netradičným riešením je svadobné oznámenie ako žreb. Pripravte pre svojich hostí unikátnu edíciu stieracích losov, v ktorej vyhrá každý a dozvie sa informácie o vašej svadby. Je to zábavné. Môžete na svadobné oznámenia použiť aj oznámenia vložené do plechoviek. Samozrejme je plechovky trošku vyzdobiť a upraviť. Ak máte trošku inú predstavu, využite napríklad balóny na svadobné oznámenia. Balóny sú tu od detských narodenín cez rozlúčku so slobodou až po nezabudnuteľnú svadbu. Môžete poslať svojim blízkym balón potlačený s podrobnosťami vášho veľké svadobného dňa. Veľa šťastia.