O sklenených dverách

Sklenené dvere sú výbornou možnosťou ako daný priestor opticky zväčšiť a presvetliť. Sklenené dvere https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklenene-dvere/ je naša internetová stránka, kde poskytujeme všetky potrebné informácie o nás, o našich produktoch a o našej práci. V ponuke nájdete sklenené dvere, ktoré sú vyrobené z nerozbitného skla, takže sa vôbec nemusíte obávať poškodenia dverí či rozbitia. Sklo si môžete zvoliť číre, kalné alebo farebné. Možné sú aj kombinácie rôznych farieb a vzorov, ktoré vytvárajú zaujímavé obrazce a pôsobia netypicky, zaujímavo a esteticky. Sklenené dvere sa stávajú čoraz populárnejšími a sú čoraz žiadanejšie v domácnostiach aj vo firmách či verejných priestranstvách. Predstavujú určitý prirodzený prechod z jednej miestnosti do druhej. Kombinácia skla s drevom alebo kovom tvorí základ tohto produktu, ktorý si získava srdcia mnohých. Tradičné dvere sú častokrát nahradené dvermi, ktorých výplňou sú väčšie alebo menšie časti skla.

dvere s farebným sklom

K skleneným dverám patria posuvné a otočné sklenené dvere.

Posuvné sklenené dvere šetria priestor, sú praktické, elegantné, vyznačujú sa bezprahovým vstupom. Vyznačujú sa možnosťou vytvorenia originálnych motívov na skle, čím vnesú celému príbytku špeciálny nádych a doladia ho do určitého vami želaného štýlu. Nechajte sa uniesť vlastnou intuíciou a tvorivosťou, popusťte uzdu vašej fantázii a poďte spolu s nami tvoriť originálne sklenené dvere. Pozrite si našu ponuku, ktorú môžete doplniť na základe svojich vlastných požiadaviek a predstáv. Radi vám vyhovieme a vytvoríme sklenené dvere na mieru pre vás, Vaša spokojnosť je pre nás smerodajná.

dvere s kalným sklom

Otočné sklenené dvere nie sú vhodné pre úzke a viacdverové priestory. Môžete ich vídať v obchodných centrách, tiež sú umiestnené pri vstupe do bánk, poisťovní alebo iných podobných inštitúcií. Vyznačujú sa možnosťou uzamykania. Sklenené dvere nie sú náročné na čistenie a údržbu. Pomocou sklenených dverí môžete napríklad jednu uzavretú miestnosť prepojiť so zvyškom obytného priestoru a vytvoriť jeden harmonický celok.