Pochutnajte si bez námahy

S tým, ako svoj voľný čas na zrelaxovanie sa a oddychovanie využijete, Vám pomôcť nevieme, no s tým, aby ste mali voľného času o niečo viac určite áno. Chcete vedieť ako? Doprajeme Vám chutné jedlo priamo až k Vám domov, takže si nemusíte robiť starosti s varením a ušetrený čas môžete využiť trebárs na zrelaxovanie sa, čo Vám určite dobre padne. Bez jedla to jednoducho neide, a ak nechcete stráviť dlhé hodiny v kuchyni vyváraním rôznych zaujímavých jedál obzvlášť počas veľmi náročných dní, my Vám s tým pomôžeme. Nie nadarmo sa hovorí, že jeme preto aby sme žili, nie žijeme preto aby sme jedli a na tejto ľudovej múdrosti ju obrovský kus pravdy.

grilované mäso

Prečo by ste mali svoje telo zaťažovať rýchlymi občerstveniami alebo nebodaj polotovarmi, keď si môžete dopriať naozaj kvalitné a chutné jedlo na ktoré máte práve chuť bez námahy a zbytočnej straty časy? S nami sa to dá – naši zákazníci by Vám o tom vedeli povedať svoje. Ak ste sa s našou ponukou ešte nestretli tak nech sa páči, dovoľte nám očariť Vaše chuťové bunky a sme si istí že neoľutujete. Dovezieme Vám jedlá a burgre na objednávku kam si len poviete za minimálny čas, čo oceníte hlavne keď Vám už v žalúdku vyhráva muzika. Z nášho jedálneho lístka si môžete vybrať kvalitné varené jedlo podľa svojej chuti alebo si doprajte pokojne aj burger, ktorý Vám pripravíme z kvalitných surovín nie z fast foodových polotovarov, ktoré organizmus tak veľmi zaťažujú.

hamburger

Reštaurácia Gurmánsky dvor u Oravca Vám Vaše obľúbené jedlo donesie počas pracovného týždňa v prípade poslednej objednávky do 20:30 hod., piatok a víkendy sme tu pre Vás o niečo dlhšie, takže objednať si môžete aj v prípade ak máte chuť na neskoršiu večeru. Ak nemáte veľa času na prípravu jedla doma, neváhajte a pokojne si objednajte z našej ponuky, je dostatočne široká na to aby si tam každý našiel svoje obľúbené jedlo. A potom stačí už len vychutnávať a tešiť sa z času, ktorý ste získali.