Svetielka na stromček

Stromček by sme si bez krásnych svetielok ani nevedeli predstaviť. Svetelná reťaz, ktorú každoročne dávame na stromček sa stala neoddeliteľnou súčasťou našich Vianoc. Veľmi rýchlo zamenila sviečky, ktoré sa niekedy dávali na stromček. Vďaka svetelnej reťazi nám môže teraz stromček v domovoch svietiť počas celého dňa aj noci a môžeme si atmosféru s vianočným stromčekom užiť naozaj do sýta. Samozrejme zámena svetelnej reťaze za sviečky bola veľmi praktická a teraz môže byť ešte aj ekonomická vďaka LED diódam, ktoré krásne svietia a napriek tomu neminú veľa elektrickej energie.

svetelná reťaz

Niekedy vianočná výzdoba bola luxus, ktorý si nemohol dovoliť každý, teraz však vysvietený stromček ale aj celý dom môže tešiť vo vianočný čas takmer každého obyvateľa. Svetelné reťaze môžete použiť aj na okná, alebo balkónové dvere, či dokonca niektoré typy svetelných reťazí je možné použiť aj na balkón, či do záhrady. Vianočná atmosféra jednoducho k Vianociam patrí, zažite ju aj vy! A k vianočnej atmosfére patria rozhodne svetielka. Teraz ich môže mať doma každý, a nebude ho to stáť takmer nič. Zájdite na našu stránku a pozrite si širokú ponuku našich svetelných reťazí https://www.veselevianoce.sk/produkty/led-svetelne-retaze.

sveteľná reťaz

Vybrať si môžete z rôznych farieb, ale aj z rôznych dĺžok a veľkostí LED diód. Svetelné reťaze nemusíte využiť len na Vianoce. Napríklad väčšie svetelné reťaze môžete použiť ako lampášiky na vašu terasu, balkón či záhradu. Viacfarebné svetielka, môžu priniesť romantickú letnú atmosféru nie len na vašej oslave s priateľmi alebo rodinou, ale každý večer, keď si budete chcieť posedieť a oddýchnuť napríklad s dobrou knihou v ruke, alebo s osviežujúcim letným nápojom. Naše svetelné reťaze môžete využiť počas celého roka. Vo VeseleVianoce.sk vám môžeme dokonca spraviť svetelný návrh priestoru, aby ste vedeli koľko reťazí budete potrebovať.