Elegancia a ľahkosť v jednom

V modernom bývaní sa sklo usídlilo už pred nejakým časom a hrá stále väčšiu úlohu v rôznych podobách. Jeho čírosť a neha učarovala mnohým z nás. Priťahuje našu pozornosť a jeho jemnosť nás láka dotýkať sa priezračných plôch.
Preto s ním veľmi radi pracujú umelci a tiež dizajnéri.

Môžete ho nechať vstúpiť ako malé kreatívne prvky, ktoré dotvoria celok napríklad vašej obývačky. Hodí sa ale tiež do vašej spálne alebo aj v kuchyni majú krehké plochy svoje miesto. Záleží len na vašom osobnom vkuse a fantázii.

schody

Nevšedná atmosféra pre vašu prácu
Veľmi obľúbené je v súčasných trendoch napríklad grafosklo, ktoré patrí do kuchyne ako vhodný doplnok ku kuchynskej linke. Má osobité čaro, ktoré oživí pracovnú plochu a dodá jej ten správny šmrnc. Máte k dispozícii vlastne umelecké dielo takmer na tanieri. Pritom jeho odolnosť a pevnosť je všeobecne známa, takže sa nemusíte vôbec ničoho obávať.

Nechajte teda tento materiál dominovať vášmu domovu a odmení sa vám nielen svojim leskom, ale dostanete tak dovnútra i ďaleko viac svetla.
Každému domu veľmi pristane zábradlie, ktoré chráni vaše schodisko, ale predovšetkým vás samých. Môžete ho kombinovať napríklad s prvkami dreva či kovu. Tieto prírodné materiály sa skvele dopĺňajú.

Pre predstavu sa nebojte hľadať na internete. Mne osobne sa napríklad páči táto ponuka: https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklene-zabradlie/. Tu vám poradia skúsení obchodníci, čo by sa hodilo práve pre váš dom či byt.
Okrem krásy sa môžete tešiť aj na rad ďalších výhod, ktoré získate vďaka tomuto priezračnému materiálu. Nejde totiž o žiadny experiment s vaším domovom, ale kvalitnú možnosť, ako ho zútulniť.

schodiště

Pozrime sa na niekoľko pozitív:
Øschopnosť prepúšťania svetla
Øvzdušný a odľahčený štýl
Øuzatvorenie a odhlučnenie miestnosti
Ømožnosť špeciálnych úprav a ornamentov
Ø100% bezpečnosť
Ako vidíte existuje veľa plusov, ktoré nás vyložene nabádajú zaradiť podobný prvok, akým je sklenené zábradlie či priečky aj do nášho domova.