Porazte nudu v posteli masážou.

Na experimentovanie v sexuálnej oblasti nikdy nie je neskoro. Najmä vtedy, keď začínate mať pocit, že to v posteli zachádza do mierneho stereotypu. Samozrejme nemusíte hneď stresovať. Rutina je prirodzeným vývinom každého vzťahu a nemôžete očakávať, že budete rovnako bláznivo zaľúbení a vášniví ako v tínedžerskom veku. Po niekoľkých rokoch monogamného vzťahu len potrebujete trochu viac precvičiť svoje kreatívne vlastnosti. Fantázia sa stále niekde skrýva, v hlbinách mozgu, len ju treba trochu prebudiť a stimulovať. Keďže sa s partnerom poznáte už dlhšie, predpokladá sa, že počiatočné ostýchavé obdobie už máte za sebou a to je tá najväčšia výhoda, ktorú môžete využiť vo váš prospech. Ste vo fáze, kedy si nemusíte nič dokazovať. Nastal správny čas sa ešte viac odviazať.

Masaz2

Tentokrát sa zamerajte viac na predohru. Čo tak spojiť ju s príjemnou tantrickou masážou. Aj keď táto masáž vychádza z východných filozofií, nemusíte pri nej predvádzať krkolomné jogové pozície. Podstata tantry spočíva v rozvinutí svojej sexuality a v dosiahnutí harmónie s vlastným telom a s telom svojho partnera. Tantrickou masážou stimulujete erotogénne zóny a zapájate všetky zmysly. Masírovať môžete vy partnera, on vás alebo vzájomne. Pravidlá nie sú pevne stanovené. Každý má svoje vlastné preferencie, ktoré mu vedia urobiť dobre. Konečným cieľom masáže nie je iba dosiahnutie vyvrcholenia.

Masaz

Ide skôr o samotný proces. Spôsobov, ako postupovať pri masáži je viacero. Ak masírujete vášho partnera, môžete sa zamerať na celé jeho telo alebo mu urobiť len masáž lingamu. Lingam je vo východných kultúrach symbol pre boha Shivu, ale môže byť reprezentovaný aj ako symbol mužnosti. Masáž lingamu je teda masážou mužského prirodzenia. Na Slovensku existujú aj centrá zamerané práve na tantrickú masáž. Skúste sa tam s partnerom spoločne prihlásiť a užijete si nielen tantrickú masáž lingamu https://bratislavatantra.sk/masaze-a-cennik/.