Lúčime sa s letom, no nezabúdajme na zábavu!

Letné obdobie je stále plné zábavy a radovánok, na ktoré po jeho skončení spomíname s nostalgiou a niekedy aj smútkom, no veselé chvíle sa dajú prežívať aj počas jesenných dní. Celý rok sa tešíme na leto, chystáme sa na splnenie snov, či už cestovateľských alebo chceme zažiť len slastné leňošenie, s príchodom jesene máme akosi pocit, že zábave je koniec a nastupuje krutá realita bežného pracovného či školského života. Ale chladnejšie počasie ešte neznamená, že sa jej musíme vzdať úplne a pestovať len „papučovú“ kultúru.

třešně

Vrhnime sa na výpredaje
Letné zníženie cien tovarov, čiže výpredaje, oceňujú hlavne ženy. Po lete sa v obchodných centrách premelie oveľa viac ľudí ako zvyčajne, pretože nakúpiť tovar za zlomok ceny, ktoré sú bežné v sezóne, je priam neodolateľným lákadlom. Je jasné, že bublanina pri väčších nákupoch sa dajú takto ušetriť aj desiatky eur. Výpredaje sú veľmi obľúbené a určite aj vám zlepšia náladu s príchodom pochmúrnych dní.

koláč

Dobrá kniha nad zlato
Po únavnom a náročnom pracovnom dni si zaslúžite oddych, a ten si doprajte podľa svojich predstáv, napríklad čítaním dobrej knihy. Zároveň si tým rozšírite svoje obzory, ak si zvolíte knihu so zaujímavým a poučným obsahom. Večer s knihou si nedajte ničím rušiť, pohodlne sa usaďte alebo si ľahnite, k tomu si uvarte šálku lahodnej kávy, môžete zhrešiť aj nejakou malou maškrtou a svoju nechajte pracovať fantáziu …

Relax, masáž, wellness
Niekedy sa leta nechceme vzdať, a tak si ho môžeme predĺžiť, ak sa rozhodneme pre víkendový pobyt napríklad vo wellness. Relaxácia v saune, vírivke či osvieženie v bazéne vám určite zlepšia náladu a chuť do nasledujúceho pracovného týždňa. K tomu príjemná masáž celého tela v miestnosti s opojnou vôňou vonných tyčiniek zavŕši naberanie energie do nadchádzajúcich náročných dní.

bazén

Ovocný koláč pre každého
Aké jednoduché. Tento nápad oceníte všetci v rodine, nakoniec si na ňom pochutíte aj vy a už aj samotná príprava koláča vnesie do vašej mysle spomienky na leto, voňavé ovocie a pekné zážitky. Ide predsa o to, aby ste pekné a príjemné chvíle spolu zažívali v každom ročnom období.