Ako kúpiť nový mobil v roku 2018

Najdôležitejším faktorom, keď ste pripravení kúpiť, nie je to, čo sa mi páči, je to to, na čom vám najviac záleží. Je to obrazovka, fotoaparát alebo niečo iné?
Z väčšej časti sa náklady na telefóny líšia svojou výkonnosťou. Drahé mobilné telefóny budú mať „najlepšie“ funkcie, najrýchlejší procesory a najpokročilejšie fotoaparáty. Budete mať možnosť urobiť viac na nich a chváliť sa s priateľmi.
Zariadenia v strednej triede sú hračky s hodnotami, ktoré sú balené do veľmi dobrých funkcií, s miernym kompromisom v rýchlosti, kamerovými nástrojmi a peknými doplnkami, ktoré väčšina ľudí môže žiť bez. Ak môžete šťastne stráviť svoje dni bez zakrivenej obrazovky alebo bezdrôtového nabíjania, telefóny v tomto rozsahu vám vyhovujú.

smartphone

A nakoniec, nízkonákladové telefóny sú skvelými možnosťami pre ľudí, ktorí sledujú svoje rozpočty, prvé používatelia telefónov a tí, ktorí hľadajú sekundárne alebo záložné zariadenie.
Našťastie, mobilné technológie sa dostali tak dobre, dokonca aj nákupy rozpočtu vám môžu poskytnúť použiteľné fotografie a uspokojivý výkon. Koniec koncov, bežia na rovnakom páteri Android alebo iOS ako drahšie modely. Tieto telefóny budú preletieť základy a možno pridať perk alebo dva pozdĺž cesty.
Tu sú obľúbené telefóny práve teraz za každú cenu:

Vysoká kvalita:Samsung Galaxy Note 8, iPhone X, iPhone 8 Plus, Galaxy S8, Google Pixel 2, Pixel 2 XL, LG V30, Huawei Mate 10 Pro
Stredná trieda:OnePlus 5T, Motorola Moto X4, Huawei Honor 7X
S ohľadom na rozpočet: Motorola Moto G5 Plus, Moto E4
Január a február sú pomalé časy pre nové mobilné telefóny. V lete vidieť nové vydania a väčšia koncentrácia telefónu odhaľuje, keď ideme do septembra, októbra a novembra, hlavných mesiacov predaja dovoleniek.

selfie

Najlepšie tipy:
Viete, na čom vám najviac záleží: Je to veľkosť obrazovky, kvalita fotoaparátu, životnosť batérie? To vám pomôže zúžiť vaše voľby.
Neobmedzujte stredný rozsah: Môžete získať skvelý telefón, ktorý robí takmer všetko, čo môže urobiť prémiový telefón za zlomok ceny.