Sex je hra

Nemôžete sa tváriť, že niečo nie je, keď je. To je jasné ako facka, pretože ak raz niečo chcete urobiť, mali by ste si to poriadne naplánovať, aby nedošlo k nejakým komplikáciám, ktoré sú pre vás tie typické. A hoci by ste sa mali zamyslieť nad tým, čo je pre vás naozaj super, občas to nejde tak jednoducho, ako by sme chceli. Vždy si však môžeme pozrieť to, čo je pre nás naozaj dobré a s čím by sme mohli rátať aj vtedy, keď máme pocit, že už viac nemôžeme ďalej urobiť nič. A aj keď sa vám to nezdá, všetko je len o tom, aby ste sa tešili a aby ste vašu spokojnosť pretvorili do niečoho hodnotného, do niečoho, čo má svoj vlastný zmysel a význam. Nikdy predsa neviete, čo to môže naozaj byť, no nie? Tak sa do toho oprite a nebojte sa to povedať.

sexy dívka

SEX BY MAL BYŤ LEN POTEŠENÍM
Potešenie je niečo, čo je naozaj super, keď viete, čo by ste s ním chceli robiť. Niekedy je to viac a niekedy je to menej, no keď sa k tomu odhodláte, všetko by malo byť len a len pre vás, lebo je to jednoducho tak. A hocikedy by ste sa mali zamyslieť aj nad tým, čo je pre vás to najlepšie, všetko bude presne také, ako si to vy sami predstavujete.

bičík

Keď sa chcete poriadne zamyslieť nad svojimi vlastnými potrebami a nad tým, čo by vás urobilo skutočne šťastným, je jasné, že možno je práve happy ending massage tým, čo sa vám bude najviac páčiť a nielen preto, že dosiahnete vrchol. Ide hlavne o to, aby ste sa tešili a aby bolo všetko skutočne presne také, ako si to vy sami predstavujete a ako to sami chcete. Nenechajte sa odradiť, je jasné, že na tomto naozaj záleží. Je to viac, než by ste kedy chceli, pretože urobiť partnera šťastným? To je predsa to najlepšie. Mali by ste sa nad tým proste zamyslieť a byť šťastným, lebo môžete byť šťastným. Je to len o tom, ako sa ku všetkým veciam presne postavíte, no nie? A to vlastne úplne doslova.