S AB-Krtkovaním už žiadne zapchaté potrubie nehrozí

Každý z nás sa s tým už určite stretol: zapchaté kanalizačné potrubie znepríjemní život a obmedzí nás v používaní kúpeľne či toalety. Vtedy je používanie upchatých potrubí nebezpečné, pretože ich obsah by sa mohol vrátiť a vyraziť priamo v byte, a to je veľmi nepríjemná situácia. Na tieto práce a havarijné situácie však existujú firmy, ktoré sa zaoberajú čistením kanalizačných a odpadových potrubí.

Čisté a priepustné kanalizačné a odpadové potrubie je základom bezproblémového života v bytoch a domoch, pretože ak sú upchaté, ich používanie je znemožnené. Nastanú však situácie, kedy si už sami pomôcť nevieme a sme nútení na pomoc zavolať https://www1.pluska.sk/Regiony/Stredne-Slovensko/SOKUJUCI-utok-na-odchadzajuceho-zupana-Podpredseda-Smeru-mal-po-volebnom-debakli-zavolat-skartovacie-auto profesionálov, ktorí si s tým vedia poradiť. Na západnom Slovensku je k dispozícii firma AB-Krtkovanie, ktorá svoje služby poskytuje non-stop. Ide o čistenie a krtkovanie kanalizácie vysokotlakovými alebo elektromechanickými zariadeniami a tiež TV monitoring. Vedia, čo robiť s upchatým odtokom v kuchyni či kúpeľni alebo kanalizáciou, potrubia tiež opravujú a prevádzajú aj inštalatérske práce.

drain-2454608_1920

Firma má dlhoročné skúsenosti vo svojom odbore, ich prístup k zákazníkom je profesionálny, majú k dispozícii špičkové technické vybavenie, pracujú non-stop a neprekvapia vás skrytými poplatkami, pričom dopravu vám nebudú účtovať. Dokážu si poradiť so spomaleným alebo celkom nepriepustným potrubím spôsobeným usadeninami na jeho stenách prevažne mastnotou a nečistotami. Ak sa vám zdá, že čistenie odpadu v odtoku v kuchyni alebo v kúpeľni voda odteká pomalšie, je čas na jeho vyčistenie.

odpadová rúra

Firma, ktorá odpady čistí, to vykonáva vysokotlakovým čistením alebo elektromechanicky. V tom prípade je základom mobilné zariadenie s elektromotorom, pričom do potrubia vložia strunu z ocele a tá otáčavým a zároveň vibračným pohybom odstráni všetky nánosy. Pri vysokotlakovom čistení je základom voda, ktorá sa pod vysokým tlakom tlačí do potrubia, a tým vytlačí všetku špinu a usadeniny von. Celý priebeh je pod dohľadom profesionálov, na ktorých sa môžete kedykoľvek spoľahnúť.