Neviete ako sa zabaviť?

1.       Choďte od kina
Dnes má doma každý internetové pripojenie, a to nám dáva mnoho možností a prítupov k najnovším filmom. Nechodíme už tak často do kina ako sme zvykli, ale prečo si neužiť konečne tú atmosféru znova ? Chrúmanie čipsov alebo popcornu druhých osôb vás možno odradí, no veľké plátno a kvalitné rozlíšenie vás môže presvedčiť, tak isto ako aj výborné zvukové efekty. Môže to byť aj výborným nápadom na romantické rande, čo poviete ? Kedysi to bolo obľúbeným priestorom pre ťažko zamilované duše, tak prečo to opäť nezrealizovať ?

popcorn

2.       Koncert
Koncert je výborným miestom pre zábavu spojenú s obrovskou masou ľudí, kde môžete natrafiť aj na známu osobu, ktorú ste už dlhé roky nevideli. K dispozícii je tu veľa alkoholu, takže aj keby ste nechceli, zabavíte sa ! Je tu možnosť aj zoznámiť sa s novými ľuďmi a nadviazať tak nové priateľstvá s exkluzívnym balíčkom nových zážitkov.

3.       Šach
Možno na prvý pohľad nudná hra, ktorá baví len malý počet ľudí. Keď sa však šach naučíte poriadne hrať, chytí vás to. Budete plný rozmýšľania asi tak päť ťahov dopredu, stať sa môže čokoľvek a súper je pre vás to jediné, na čo sa vtedy sústredíte. Navyše vám pritom mozog pracuje na plné obrátky, a tak si vôbec neubližujete, práve naopak – svoje neuróny vyživujete a nútite ich k rozvíjaniu mysle. Dôležitá poznámka pri tejto hre je aj fakt, že sa konečne naučíte prehrávať.

park

4.       Kolotoče
Cez leto je na Slovensku mnoho podujatí plných zábav a o tom sú aj niektoré jarmoky a dedinské hody. Môžete sa tam najesť, niečo popiť a dopriať si kúsok adrenalínu vo forme kolotočov, no nie len takých. Napríklad na tých väčších a známejších jarmokoch, ktoré sú vyhlasované za najlepšie, býva o zábavu postarané. Sú tam totiž atrakcie, ktoré sú určite v popredí a Slovensko v nich určite neotáľa. Vyskúšajte si čo vydržíte na kladivách a rôznych spádových strojoch, po ktorých váš žalúdok z istotou v pokoji nebude.

letadlo

5.       Lietadlá
Ide aj o novodobé hobby, no môžete sa zabaví aj jednorázovo. Pri poliach alebo dlhších rovinkách bývajú malé stánky, pri ktorých si môžete skúsiť malé lietadielka fungujúce na benzín. Diaľkovým ovládaním, ktoré uvidíte že nie je najľahšie ovládať, môžete s lietadlom letieť do veľkej vzdialenosti a vyskúšať si tak pocit pilota. Mnoho ľudí tomuto koníčku podľahlo a museli si nakoniec kúpiť vlastné lietadlo, s ktorým chodia lietať azda i každý víkend. Skúste to aj vy, určite sa zabavíte !