Efektívna krása

Krása je jednou z vecí, ktorú riešia mnohí z nás, či už ide o náš vzhľad alebo o niečo iné. Dnes budem písať práve o kráse nášho vzhľadu a ako docieliť aby bola naša krása efektívna. Nejde len o to aby ste boli na prvý pohľad krásne, keď sa pekne oblečiete a nalíčite. Efektívna krása to je niečo celkom iné.

modelka

O čo ide?

Myslím, že väčšina z vás zatiaľ nechápe čo som tým myslela preto sa to budem snažiť čo najlepšie objasniť. Hlavná myšlienka efektívnej krásy je úplne jednoduchá. Ide o to byť krásna z vnútra, to znamená po psychickej stránke. Môžete sa upraviť a kúpiť si najdrahšie a najkrajšie šaty ale kým nie ste krásna vo svojom vnútri, neprenikne to ani na povrch.

Byť krásnou znamená byť ňou aj bez líčenia a krásnych šiat. V prvom rade je dôležité vaše zdravie. Základom je teda dobrý zdravotný stav, tak fyzický ako aj psychický. Je potrebné aby ste bola zo sebou spokojná. Ak toto zvládnete môžete prejsť k ďalším krokom.

Ďalším krokom je postava. Malé nedokonalosti sa dajú zamaskovať ale tie väčšie nezakryje žiadne oblečenie. Naučte sa mať rada športové aktivity a aspoň trochu dbajte na svoju stravu. Uvidíte, že výsledky sa dostavia. Nehovorím teraz o drastických diétach alebo jedení iba bio potravín. Jedzte všetko ale z mierou a dostatočne sa hýbte!

Vaša pokožka je neodmysliteľnou súčasťou vašej krásy. Je dôležité aby ste sa o ňu taktiež postarali. V tomto prípade voľte tradičné prírodné krémy a zbytočne ju nezaťažujte parfumovanými telovými mliekami.

zrzka

Teraz sa dostanem k našej korune krásy. Áno správne, ide o naše vlasy. Určite ste už aj vy vyskúšali množstvo farieb a účesov. Faktom však ostáva, že najkrajšie pôsobia prirodzené vlasy. Teda aj ak zvolíte farbu, nemala by byť veľmi odlišná od vašej prirodzenej. Stačí ak vašu prirodzenú farbu iba trochu podčiarknete a presvetlíte, čím jej dodáte lesk.