Ako ste na tom s peniazmi?

Vždy je to len o tom, ako si nastavíte svoju vlastnú myseľ. Ja som bol muž, ktorý bol väčšinu svojho života chudobný. Nemal som peniaze poriadne na nič, ale vedel som, že raz budem milionár a vtedy si to všetko vynahradím. Aj keď som si nemal za čo kúpiť chlieb, veril som. Nikdy som nestratil vieru v seba a to bolo niečo, čo naozaj pomohlo všetkému, čo ma obklopovalo. Rozhodol som sa, že rozbehnem svoj vlastný biznis a potom to už šlo samo ako po masle. Bolo to naozaj neuveriteľné, ako sa to rýchlo otočilo.

komoda

HLAVNE MUSÍTE VŽDY VERIŤ

Bolo to priam neuveriteľné, koľko som mal zrazu peňazí, ale nechcel som, aby mi to prerástlo cez hlavu. Bolo len pár vecí, po ktorých som túžil a tie som si splnil. Dobré auto. Žiadne zbytočne predražené, len slušné a také, ktoré ma odvezie všade, kam budem potrebovať. Potom som sa rozhodol, že si kúpim úžasný dom, do ktorého dám luxusny nabytok z masivu. A ďalej som robil všetko preto, aby sa mali dobre hlavne moje deti. Deti sú naša budúcnosť, takže som tie moje plánoval naozaj perfektne zabezpečiť a je jasné, že sa mi to podarilo.

nábytek

ABY VÁM TO NEUDRELO DO HLAVY

S peniazmi je však jeden problém, a to, že vám vedia veľmi rýchlo prerásť cez hlavu. Na to si musíte dávať pozor ak chcete, aby bolo všetko v najlepšom poriadku. Asi je jasné, že niektoré veci sú ťažšie, ako by ste si mysleli, ale nemali by ste sa báť, verte tomu, že to dokážete a dokážete to tak rýchlo, ako ste peniaze zarobili. Musíte však veriť sebe a nesmiete dovoliť, aby vám z peňazí veľmi zašibalo. To je vážne to, na čom musíte postaviť celé vaše myslenie a všetko, na čom skutočne záleží. Vždy je to len o vás a o tom, čo chcete urobiť preto, aby ste boli spokojný. Nikdy nedovoľte, aby vás peniaze zmenili na niekoho horšieho. To by bolo zlé. Ale nemajte obavy, vy to všetko zvládnete ľavou zadnou.