Orientálna Tantra masáž v Bratislave

K jedným z najpopulárnejších oddychových mechanizmov vôbec je uvoľnenie sa cestou sexuality. Tantrická masáž https://www.tantradiamond.sk/ je pradávne umenie kombinujúce liečivé sily sexuálnej energie ako aj stimulácie lymfatického cievneho systému, krvného obehu a svalového systému ľudského tela.

\'spoznajte

S tantrickou masážou spoznáte vase pravé “ja”, nielen obrazne. Prežitím intímnych momentov s cudzím človekom, či len osamote sa o danom dozviete viacej než s použitím tisícok slov. Práve preto odporúčame absolvovať tantrickú masáž nielen osamote, ale aj vo dvojici – s partnerom či partnerkou. Mimo iné je tantrická masáž dokonalým vianočným či valentínskym darčekom.

Okrem sexuálneho uspokojenia poskytuje tantrická masáž aj takpovediac psychické uspokojenie. Senzuálna energia z tohto zážitku vás zanechá zrelaxovaných ako nikdy predtým. Šikovné ruky neodolateľnej masérky vv kombinácii s jej nahým telom a skúsenosťami s potešeniami ľudského tela, vám zabezpečia špičkové uvoľnenie počas celého zážitku.

masaz lingamu

Masáži samotnej predchádza očista tela v podobe sprchy už počas ktorej si môžete zvoliť spriateliť sa s jednou z našich pracovníčok. Po tejto hygienickej vsuvke, ktorá má za úlohu zabezpečiť vám na rozvláčnenej a rozhorúčenej pokožke v masáži zohriatym masážnym olejom či lubrikačným gélom ten najintenzívnejší kontakt, pride na rad “namaste” ritual. V “namaste” rituáli ide o psychické prepojenie tela a duše, pozdravenie prichádzajúceho aj odchádzajúceho. Tento ritual praktikujeme v duchu orientálnej Indie, z ktorej pochádza väčšia časť tantra praktík.

Konečne prichádza na rad masáž. Pri nej sa využíva kombinácia hrátok s erotogénnymi zónami, ako aj s vašou mysľou – v Tantra Diamond pre vás vytvárame neopakovateľnú a vzrušujúcu atmosféru. Využívame aromatické oleje, orientálnu relaxačnú hudbu, príjemné prostredie a personál. Tantrická masáž, nezáležiac na konkrétnom programe či type, končí masážou a stimulovaním mužského lingamu, prirodzenia. Toto je skutočne zaslúženým zlatým klincom vašej návštevy.